Poszukujemy właśnie Ciebie do naszego sklepu internetowego

Data dodania: 2024-08-05 10:08:18
#ID: 53217

    Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą oświetlenia dekoracyjnego.  W naszej ofercie można znaleźć wiele znanych marek oświetleniowych np. Azzardo, Zuma Line, Nowodvorski, TK Lighting. Nasze produkty można znaleźć na portalach tj. Allegro, Empik, olx, itp. Posiadamy również dwie strony internetowe.

Opis stanowiska:

  • obsługa sprzedaży internetowej, zamówień i klientów
  • odbieranie telefonów oraz odpisywanie na wiadomości klientów
  • kompletowanie zamówień i pakowanie przesyłek
  • współpraca z firmami kurierskimi
  • dbanie o wygląd stron naszych sklepów internetowych

Oczekujemy od Ciebie:

  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!
  • dobrej organizacji pracy
  • zaangażowania i sumienności w wykonywaniu zadań
  • samodzielności oraz podzielności uwagi
  • chęci do pracy oraz pozytywnego nastawienia
  • znajomości obsługi komputera
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku od 8 do 16
  • Pełne wdrożenie do pracy
  • przyjazną atmosferę pracy w uśmiechniętym i młodym zespole
  • stałą pensję oraz premie adekwatne do osiąganych efektów
  • pracę stale rozwijającej się firmie – mamy nadzieję na dłuższą współpracę

Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesłania CV, wpisując w temat wiadomości „Praca” na adres:  praca@ilove.lighting

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Cena: Do negocjacji